Centrum Usługowe ŻELAZNA 17 to jednokondygnacyjny obiekt zlokalizowany na terenie Nowego Baildonu w Katowicach. W pobliżu nieruchomości znajduje się Centrum Handlowe Silesia City Center, Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park, obiekt rozrywkowy Punkt 44 (kino IMAX Cinema City), klub muzyczny oraz dyskont jednej z popularnych sieci handlowych.

O dobrej lokalizacji dla biznesu świadczą między innymi: położenie w centrum miasta, dostępność do dróg szybkiego ruchu takich jak autostrada A4 czy Drogowa Trasa Średnicowa, które możliwiają komfortowy dojazd zarówno do lotnisk: w Pyrzowicach czy Balicach, jak i do innych miast Aglomeracji Śląskiej. W pobliżu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej autobusowej jak i tramwajowej oraz Dworzec PKP.

W ofercie wynajmu posiadamy: powierzchnie użytkowe typu open space, pomieszczenia biurowo-socjalne oraz pomieszczenia techniczne. Istnieje również możliwość adaptacji piwnicy jako powierzchnię magazynową.

Na terenie Centrum Usługowego ŻELAZNA 17 znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe na parkingu wewnętrznym oraz strefie wolnego parkowania przy ulicy Żelaznej.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Spytaj nas o dostępne lokale usługowo-handlowe oraz biura
500 788 500

 

Żelazna 17
- Centrum Usługowe -

 

ul. Żelazna 17
40-851 Katowice

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Usługowego ŻELAZNA 17 jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl